Проєкти рішень сесії

Про безоплатну передачу матеріальних цінностей (26К10)


проєкт опубліковано 20.03.2023

                                                                                                                                       

          

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 Двадцять шоста сесія восьмого скликання

                              Р І Ш Е Н Н Я                                       

______________

м. Червоноград                       

                          

                     № _____

 

 

 

 

Про безоплатну передачу матеріальних цінностей

 

 

 

             

 

    Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», ст. 327 Цивільного кодексу України,  розглянувши клопотання КНП «Соснівська міська лікарня Червоноградської міської ради» від 10.03.2023р. №75/01, відділу освіти Червоноградської міської ради від 17.03.2023р. № 623, Червоноградська  мiська  рада

 

 ВИРIШИЛА:

  1. Надати дозвіл на прийняття на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради безоплатно отриманих від німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) по проекту «Підтримка структурних змін вугільних регіонів України» вічних блокнотів 10 шт. вартістю 2346,01 грн. за одиницю на загальну суму 23460,10 грн.
  2. Передати безоплатно з балансу виконавчого комітету Червоноградської міської ради безоплатно отриманих від німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) по проекту «Підтримка структурних змін   вугільних регіонів України» вічних блокнотів 10 шт. вартістю 2346,01 грн. за одиницю на загальну суму 23460,10 грн. на баланс Державного професійно-технічного навчального закладу “Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей” та затвердити акт прийому-передачі від 24.02.2023 року.
  3. Надати дозвіл на прийняття на позабалансовий облік виконавчого комітету Червоноградської міської ради безоплатно отриманих від Громадської організації «Гоулокал» житлових контейнерів (з чотирма ліжками (2 двоярусні), ковдрами та простирадлами в кількості 7 шт., кухонних контейнерів (містять 2 кухонні гарнітури з духовками, плитами та холодильниками) в кількості 1 шт., санітарний контейнер (оснащений 5 умивальнивами, 2 пісуарами, 2 туалетами, 2 душовими кабінами та баком для гарячої води на 200л.) в кількості 1 шт., контейнер-загальна кімната (простір для відпочинку зі стільцями та столом) в кількості 1 шт. 
  4. Передати безоплатно з позабалансового обліку виконавчого комітету Червоноградської міської ради на баланс  комунального некомерційного підприємства «Соснівська міська лікарня Червоноградської міської ради» безоплатно отриманих від Громадської організації «Гоулокал» житлових контейнерів (з чотирма ліжками (2 двоярусні), ковдрами та простирадлами в кількості 7 шт., кухонних контейнерів (містять 2 кухонні гарнітури з духовками, плитами та холодильниками) в кількості 1 шт., санітарний контейнер (оснащений 5 умивальнивами, 2 пісуарами, 2 туалетами, 2 душовими кабінами та баком для гарячої води на 200л.) в кількості 1 шт., контейнер-загальна кімната (простір  для відпочинку зі стільцями та столом) в кількості 1 шт. 
  5. Надати дозвіл на прийняття на позабалансовий облік виконавчого комітету Червоноградської міської ради безоплатно отриманих від Червоноградської районної державної адміністрації роутерів Asus-AC51U  в кількості 10 шт., роутерів Asus RT-AC 1200 V2 в кількості 2 шт.  та передати їх безоплатно на баланс відділу освіти Червоноградської міської ради.
  6. В рішенні Червоноградської міської ради від 23.02.2023р. №1702 «Про безоплатну передачу матеріальних цінностей» пункт 4 вилучити.
  7. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради списання з балансу і прийняття на позабалансовий облік, Державному професійно-технічному навчальному закладу «Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей», комунальному некомерційному підприємству «Соснівська міська лікарня Червоноградської міської ради», відділу освіти Червоноградської міської ради  прийняття на баланс матеріальних цінностей провести згідно з чинним законодавством.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д. І.

 

Міський голова                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                                                                                                       

 

   

Голова постійної депутатської комісії

з  питань  комунального господарства,

благоустрою, охорони довкiлля, комунальної

власностi та приватизацiї                                                          Петро ВАСИЛИШИН

 

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                         Дмитро БАЛКО

 

Заступник начальника   юридичного відділу                          Тетяна ЛІНИНСЬКА

 

Начальник відділу фінансування та

бухгалтерського обліку,

головний бухгалтер                                                                         Надія НАЗАРЧУК

 

Начальник відділу з питань надзвичайних

ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи                         Іван ВАСЬКО