Проєкти рішень сесії

Про розгляд клопотання релігійної організації «Монастир Святого Юрія Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української Греко-Католицької Церкви в Червонограді» (24М38)


проєкт опубліковано 01.02.2023

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять четверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

       ___________

м. Червоноград

№ _____

 

       

 

Про розгляд клопотання

релігійної організації «Монастир Святого Юрія Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української Греко-Католицької Церкви

в Червонограді»

 

Розглянувши клопотання релігійної організації «Монастир Святого Юрія Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української Греко-Католицької Церкви в Червонограді» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати релігійній організації «Монастир Святого Юрія Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української Греко-Католицької Церкви в Червонограді» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3500 га для будівництва та обслуговування Хресної Дороги, (код за КВЦПЗД – 03.04 – для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій), в місті Червоноград на вулиці Б. Хмельницького.
  2. Релігійній організації «Монастир Святого Юрія Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Української Греко-Католицької Церкви в Червонограді» та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в Національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.

3 Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

                Мiський голова                                                            Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Приєднані файли
№54 (24М38). Дозвіл на проект церква.docx