Управлiння мiстобудування та архiтектури

Інформація про розроблення детального плану території на присілку Солтиси в с. Сілець Червоноградської міської територіальної громади (за межами населеного пункту)Проект містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення параметрів земельної ділянки  для будівництва та обслуговування   виробничих та складських будівель за адресою : Львівська область Червоноградський район Червоноградська територіальна громада, село Сілець присілок Солтиси (за межами населеного пункту» виконаний Червоноградським відділом орендного підприємства Львівське обласне проектно - виробниче архітектурно-планувальне бюро» згідно розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 14.05.2021 року № 15 .

Документацією визначаються параметри земельних ділянок для обслуговування існуючих виробничих будівель на предмет їх реконструкціЇ , будівництва нових  об’єктів та формування земельних ділянок, як інвестиційно привабливих для подальшої їх реалізації на земельних торгах.

               При розробленні містобудівної документації враховано проектні рішення генерального плану с. Сілець, існуючі планувальні обмеження, побажання власників існуючих будівель, а також інтереси громади щодо раціонального використання вільних територій.

              На виконання вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» , «Про стратегічну екологічну оцінку , а також інших законодавчих та нормативних  документів проведені консультації з державними органами ( депар-таментами  екології  та природніх ресурсів, охорони  здоров»я  Львівської обласної державної адміністрації), громадські обговорення та слухання.

              Станом на даний час  готуються матеріали  для розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Червоноградської міської ради, після чого  містобудівна документація буде скерована для розгляду та затвердження на чергову  сесію Червоноградської міської ради.

З проектом містобудівної документації та Звітом про СЕО можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури (м. Червоноград, вул. Паркова,2а )

Приєднані файли
Звіт СЕО Солтиси.pdf