ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок адміністративного провадження

На виконання Закону України "Про адміністративну процедуру" повідомляємо, що 14.06.2024 року розпочалося адміністративне провадження за заявою особи Сасовець Олександра Валерійовича по справі щодо надання  містобудівних умов та обмежень  на реконструкцію квартири № 25 в будинку № 10 на вулиці Грушевського в місті Червонограді з метою добудови балкону. З матеріалами справи можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури каб. № 10 ( вул. паркова,2-А, м.Червоноград, тел 3-20-00). Заінтересованим особам ( співвласники багатоквартирного будинку та заявник) пропозиції, заперечення, пояснення та  інформацію про інші обставини, що мають значення для вирішення справи, подавати в управління містобудування та архітектури в письмовому вигляді чи на електронну скриньку Cumta@ukr.net до 21.06.2024.

Право осіб бути вислуханими забезпечиться при розгляді справи в управлінні містобудування та архітектури Червоноградської міської ради, яке відбудеться 21.06.2024 року о 10.00 год. в кабінеті начальника управління (вул. Паркова, 2 «а», м. Червоноград).

Відповідальна посадова особа адміністративного провадження – начальник управління містобудування та архітектури , головний архітектор Гурський Олег Романович.

Поширити: