Коротко про нараду міського голови з керівниками комунальних підприємств та державних служб


12.01.2022
ПОШИРИТИ

За інформацією заступника директора Червоноградської центральної лікарні Ярослава Панчишина, за минулий тиждень в стаціонарі проліковано 189 хворих, також зафіксовано 105 звернень в травмпункт. Від коронавірусної інфекції щепилось 490 медичних працівників, що становить 60% від загальної кількості персоналу. Такий не надто високий відсоток пояснюється тим, що значна кількість медиків уже перехворіла коронавірусом, а термін після якого можна вакцинуватися ще не минув.

 

Проблеми з електропостачанням та каналізацією були найактуальнішими у рейтингу скарг червоноградців в аварійні служби КП «Червонограджитлокомунсервіс». У перші дні нового року було зафіксовано  488 таких звернень. За інформацією директора підприємства Юрія Кукоби,  проведено відновлювальний ремонт сухої електричної  сауни в «Нептуні»,  яка надалі  працюватиме за графіком: чоловічий день у п’ятницю та неділю, жіночий день - субота.

 

   Без аварій, однак зі скаргами мешканців на неналежну якість води розпочали новий рік працівники КП «Червоноградводоканал». За словами директора підприємства Володимира Солдата, у святкові дні значно збільшилося споживання води, тож аби  втримати тиск на належному рівні доводилося підключати додаткові потужності. Це, у свою чергу, призводило до певного «збурення»  у системі..

 

Мешканцям одно та двоповерхових будинків в платіжках за грудень прийшли  збільшені нарахування за тепло. Як повідомив директор підприємства, Степан Дмуховський, згідно з діючими нормативними документами, підприємство не має права нараховувати плату за квадратний метр, як це було минулого опалювального сезону, а проводить розрахунки за нормами споживання. Враховуючи те, що середньодобова температура у грудні складала мінус 1.4 градуси, тож при розрахунку норми споживання для  одно та двоповерхових будинків вартість тепла склала 118 грн 85 коп за 1 м кв.  Це вдвічі більше, аніж минулого року ( 55 – 65грн.). Відтак, на думку очільника ЧТКЕ, є кілька варіантів розв’язання  цієї проблеми для мешканців -  встановлення лічильника, або  ж від’єднання  усього будинку від системи централізованого теплопостачання.


Категорії

Новини

Останні новини

25.01.2022
Засідання виконкому відбудеться 28 січня, о 10:00

28 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, під час якого виконкомівці розглянуть 23 питання порядку денного.

25.01.2022
Рівень захворюваності на ковід зростає

Справджуються прогнози медиків щодо зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію після новорічно-різдвяних свят. Спостерігається також тенденція до збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ.

25.01.2022
Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства.