У Червонограді триває акція «Піротехніка», мета якої запобігти незаконному розповсюдженню піротехнічних засобів на території міста і району.


12.01.2022
ПОШИРИТИ

Як повідомив начальник сектору превенції Червоноградського районного відділу поліції Юрій Дмитрів, уже складено перші протоколи на порушників, вилучено з обігу продукцію, яка реалізовувалася з порушенням правил торгівлі.

 Що стосується криміногенної ситуації, то за минулий тиждень в Червоноградський райвідділ поліції надійшло 206 заяв та звернень громадян - з них 47 кримінального характеру, які внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань, також  складено 132 адміністративних протоколи за статею 130 «Порушення правил керування автотранспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння».


Категорії

Новини

Останні новини

25.01.2022
Засідання виконкому відбудеться 28 січня, о 10:00

28 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, під час якого виконкомівці розглянуть 23 питання порядку денного.

25.01.2022
Рівень захворюваності на ковід зростає

Справджуються прогнози медиків щодо зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію після новорічно-різдвяних свят. Спостерігається також тенденція до збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ.

25.01.2022
Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу інспекції з паркування управління житлово-комунального господарства.