Представники управління капбудівництва ЛОДА оглянули хід реконструкції школи у селищі Гірник


07.02.2022
ПОШИРИТИ

Сьогодні, 7 лютого, відбулась робоча нарада щодо реконструкції загальноосвітньої школи № 6 в Гірнику. Участь в нараді взяли провідний інспектор відділу технагляду і проектних робіт управління капітального будівництва ЛОДА Роман Дуля, представник підрядної організації ПП «Спецбуд-Захід» Роман Матківський, перший заступник голови Червоноградської РДА Ірина Наливайко, заступник міського голови Червонограда Микола Мисак, депутат районної ради Геннадій Воловенко і директор школи Наталія Маяк.

Як повідомила під час зустрічі директор школи, ремонтні роботи на об’єкті ведуться вкрай повільно - одночасно у школі працює від  трьох до десяти  працівників. З такими темпами реконструкції, акцентувала Наталія Володимирівна, школу не вдасться відкрити навіть до початку наступного навчального року.

Представник підрядної організації Богдан Матківський запевняє, що без необхідного фінансування є реальна загроза припинення ремонтних робіт, адже не буде можливості розрахуватись ані з постачальниками, ані з виконавцями. Окрім того, виникла потреба у коригуванні проєктно-кошторисної документації, адже з часу розробки проєкту відбулись зміни у розцінках на будівельні матеріали, а в ході реконструкції  виконано додаткові роботи, котрі були необхідними, однак  не передбачались у проєкті.

Під час наради було прийнято рішення, що до 11 лютого підрядна організація  готує перелік коригувань, які слід внести в проєктно-кошторисну документацію та подає на опрацювання замовнику -  управлінню капітального будівництва ЛОДА. Після погодження із замовником, нова ПКД проходитиме експертизу, і на підставі експертного висновку з підрядником укладатиметься нова угода, відповідно до обсягу коштів, що будуть виділені на завершення першої черги реконструкції школи.  Наступна робоча нарада у такому ж форматі запланована на 25 лютого. 

Довідково. За інформацією підрядника, станом на сьогодні повністю завершені роботи з укріплення фундаменту, утеплення фасаду, здійснено заміну покрівлі та водостоків, монтаж трубопроводів системи опалення та системи блискавкозахисту. Частково встановлено систему пожежної сигналізації, на 30% від всього об’єму робіт проведено оздоблення стін та стель закладу, на завершальному етапі - утеплення фундаменту.

 За інформацією ЛОДА, на реконструкцію було виділено загалом 18 мільйонів 500 тисяч грн з ДФРР та обласного бюджету.