Налагоджуємо контакти з європейським бізнесом


22.06.2022
ПОШИРИТИ

Минулого тижня Червоноградський міський голова Андрій Залівський разом з підприємцем Назарієм Білобраном, який безпосередньо налагодив комунікацію з представниками Європарламенту, провели ряд зустрічей у Брюселлі, під час яких обговорювали перспективи інвестування в місто, а також будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб.
Відтак, в рамках візиту, Андрій Залівський та очільниця компанії «IEG - Inception Elite GmbH» Рамона Манеску, підписали меморандум про співпрацю щодо залучення коштів Євросоюзу, інвестування європейського бізнесу в розвиток Червонограда та створення нових робочих місць.
 
Під час зустрічі з депутатами та віцепрезидентом Європарламенту Піною Пічерно, Андрій Залівський обговорив перспективи будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб на території Червоноградської громади.
Окрім того, в рамках візиту учасники нашої делегації провели перемовини з представники європейського бізнесу, зокрема, очільником Конфедерації індустрії Італії (General Confederation of Italian Industry) Маттео Борсані. Під час зустрічі Андрій Залівський презентував інвестиційний план розвитку Червонограда та окреслив перспективи інвестування в нашу громаду, з огляду на можливості прийнятого наприкінці минулого року закону України №5600. До слова, вже цього року планується візит до нашого міста італійської делегації.

Категорії

Новини

Останні новини

01.07.2022
В майбутньому соснівському прихистку для ВПО тривають ремонтні роботи

Днями заступник міського голови Микола Мисак та представник підрядної організації, яка проводить капітальний ремонт майбутнього прихистку для ВПО в будівлі Соснівського будинку дитячої та юнацької творчості, оглянули хід робіт на об’єкті. Нагадаємо, що підрядна організація (ПП Лучин В.С.) виконує капітальний ремонт коридорів, двох санвузлів, приміщень кухні та їдальні, а також замінить 10 дверей, 24 дерев’яних вікна на металопластикові та встановить бойлери.

30.06.2022
День міста червоноградці відзначили з надією на Бога і перемогу України

Вперше Червоноград зустрічав День міста в умовах воєнного стану. Звісно, що у теперішній надзвичайно складний час планувати заздалегідь масштабні урочисті заходи не було жодного сенсу, адже повітряна тривога може пролунали будь-якої миті. Проте без видовищ містяни у цей день таки не залишилися.

30.06.2022
Інформує Управління Служби безпеки України у Львівській області

З метою недопущення диверсій, надзвичайних подій, несанкціонованого поширення інформації військового характеру, попередження колабораційної діяльності та наслідків надання допомоги ворогу у здійсненні агресії проти України просимо вас бути пильними.