Інформує Управління Служби безпеки України у Львівській області


30.06.2022
ПОШИРИТИ

З метою недопущення диверсій, надзвичайних подій, несанкціонованого поширення інформації військового характеру, попередження колабораційної діяльності та наслідків надання допомоги ворогу у здійсненні агресії проти України просимо вас бути пильними.

Якщо у ваше поле зору потрапили особи-колаборанти, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, транспортно інфраструктури, підприємств, будівель органів влади та управління, просимо терміново повідомляти за телефонами: черговий Управління та Штабу (0322) 61 61 43, 096 322 49 97  


Категорії

Новини

Останні новини

10.08.2022
Коротко про нараду міського голови Андрія Залівського з керівниками державних служб та комунальних підприємств

У Червонограді в день поховання захисників України, які загинули на війні (мешканців Червоноградської громади), оголошуватиметься Днем жалоби. Як повідомив керуючий справами виконкому Червоноградської міської ради Георгій Тимчишин, День жалоби встановлюватиметься відповідно до розпорядження міського голови. Цього дня рекомендовано на будівлях приспускати державні прапори, або вивішувати на них чорну стрічку і не проводити жодних розважальних заходів.

09.08.2022
За сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині знайшли понад 9000 осіб

У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 32,3 тис. безробітних, що на 23,1 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

09.08.2022
Четверо учениць з Червонограда й Соснівки набрали максимальні 600 балів з мультипредметного тесту

За результатами Національного мультипредметного тестування, учениці Червоноградської загальноосвітньої школи №12 Ірина Міщук та Магдалина Ящук, учениця Червоноградського ліцею Юлія Дзендровська та учениця Соснівського навчально-виховного комплексу №13 Вероніка Хвалібота показали найкращий результат і набрали максимальні 600 балів з української мови, історії України та математики.