В майбутньому соснівському прихистку для ВПО тривають ремонтні роботи


01.07.2022
ПОШИРИТИ

Днями заступник міського голови Микола Мисак та представник підрядної організації, яка проводить капітальний ремонт майбутнього прихистку для ВПО в будівлі Соснівського будинку дитячої та юнацької творчості, оглянули хід робіт на об’єкті. Нагадаємо, що підрядна організація (ПП Лучин В.С.) виконує капітальний ремонт коридорів, двох санвузлів, приміщень кухні та їдальні, а також замінить 10 дверей, 24 дерев’яних вікна на металопластикові та встановить бойлери.

За словами, представника підрядника Анатолія Галайди, на четвертому поверсі будівлі вже проведено демонтажні роботи в санвузлах та приміщенні кухні, зараз там виконується цементна стяжка підлоги. Окрім того, завезено піноблоки для мурування туалетних та душових кабінок. Також майстри проводять демонтаж внутрішніх каналізаційних і водопровідних мереж. Попередньо, завершення робіт на четвертому поверсі планується на 10 серпня.

Прокоментував хід ремонтних робіт і заступник міського голови Микола Мисак. «На державному рівні чітко визначене завдання, що новий навчальний рік загальноосвітні заклади повинні розпочати в очному форматі. Відтак, ми проаналізували, яке приміщення в нашій громаді могло б слугувати тимчасовим прихистком для внутрішньо переміщених осіб, котрі зараз мешкають в садках та школах. Свій вибір ми зупинили на будівлях, які свого часу були спальними корпусами колишньої школи-інтернат в місті Соснівка. Ці корпуси були дещо переобладнані під освітні потреби – в одному був розміщений будинок дитячо-юнацької творчості, в іншому - музична школа. Оскільки менших капіталовкладень для переобладнання потребувало приміщення будинку дитячої та юнацької творчості, відтак ремонт розпочали саме в цій будівлі. Ремонтні роботи, які тут необхідно виконати  ми розбили на три етапи. Перший – капітальний ремонт приміщень на четвертому поверсі, другий етап – заміна внутрішніх інженерних мереж і третій етап – ремонт приміщень на третьому поверсі.

На сьогоднішній день прийнято рішення щодо фінансування робіт на четвертому поверсі – тут кошторис ремонту становить близько 970 000 грн. Витрати на заміну інженерних мереж (водопостачання, водовідведення та частково електромонтажні роботи) – близько 400 000 грн, орієнтовна вартість робіт на третьому поверсі – 700 000 грн.

Ми мали можливість оглянути хід робіт на об’єкті, які розпочалися 20 червня. Зараз тривають демонтажні роботи, тобто розбирання конструктивів підлог, внутрішніх інженерних мереж, очистка поверхонь під оздоблення. Темпи, на сьогоднішній день, задовільні.  Однак, ситуацію нам дещо ускладнює питання розрахунків за виконані роботи. На сьогоднішній день авансування за ті роботи, які сьогодні виконуються, не передбачено, відтак вони проводяться коштом підрядника.  

Ремонт в житлових кімнатах, де мешкатимуть внутрішньо переміщені особи, буде реалізовуватись в рамках проєкту «Будуємо Україну разом». Відтак тут працюватимуть волонтери, які відремонтують 30 кімнат, проведуть внутрішні електричні та оздоблювальні роботи.

Окрім того, ми розглядаємо ще одне джерело фінансування ремонтних робіт в соснівському прихистку для ВПО. Плануємо реалізувати це в рамках проєкту справедливої трансформації вугільних регіонів і над цим вже працює міський голова Андрій Залівський. Наразі маємо обіцянку від партнерів щодо залучення  200 000 євро на потреби ремонту другого корпусу, де була розміщена музична школа, оскільки це приміщення у значно гіршому стані і потребує більших капіталовкладень. Якщо для ремонту будинку творчості потрібно до 3 000 000 грн, то перша оцінка вартості робіт по музичній школі становить 6-7 мільйонів гривень. Там слід замінити всі вікна, двері та провести ряд капітальних робіт, аби пристосувати цю будівлю для проживання ВПО.            


Категорії

Новини

Останні новини

10.08.2022
Коротко про нараду міського голови Андрія Залівського з керівниками державних служб та комунальних підприємств

У Червонограді в день поховання захисників України, які загинули на війні (мешканців Червоноградської громади), оголошуватиметься Днем жалоби. Як повідомив керуючий справами виконкому Червоноградської міської ради Георгій Тимчишин, День жалоби встановлюватиметься відповідно до розпорядження міського голови. Цього дня рекомендовано на будівлях приспускати державні прапори, або вивішувати на них чорну стрічку і не проводити жодних розважальних заходів.

09.08.2022
За сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині знайшли понад 9000 осіб

У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 32,3 тис. безробітних, що на 23,1 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

09.08.2022
Четверо учениць з Червонограда й Соснівки набрали максимальні 600 балів з мультипредметного тесту

За результатами Національного мультипредметного тестування, учениці Червоноградської загальноосвітньої школи №12 Ірина Міщук та Магдалина Ящук, учениця Червоноградського ліцею Юлія Дзендровська та учениця Соснівського навчально-виховного комплексу №13 Вероніка Хвалібота показали найкращий результат і набрали максимальні 600 балів з української мови, історії України та математики.