Стратегічне бачення розвитку та трансформації Червоноградської територіальної громади.


22.11.2022
ПОШИРИТИ


 

   21 листопада відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії, Плану дій справедливої трансформації Червоноградської міської територіальної громади. На ньому йшлося про ключові виклики, стратегічне бачення та стратегічні, оперативні цілі, завдання розвитку та трансформації міської громади.

   Наразі вони окреслені за трьома основними напрямками:

  • Диверсифікована економіка громади на засадах розвитку інноваційних кластерів замкнутого циклу, декарбонізація.
  • Сучасна, комфортна соціальна інфраструктура та енергоефективна система забезпечення громади.
  • Чисте довкілля, розвиток зеленої енергетики.

В ході дискусії учасники зустрічі внесли свої пропозиції і доповнення 

в запропонований проєкт, виокреслили першочергове коло завдань, які потребують нагального вирішення.У цім сенсі, як зазначив радник з регіонального розвитку Ігор Лепьошкін, головне завдання полягає в тому, аби сформувати систему роботи з інвестором, щоб він був зацікавлений у вкладанні коштів в нашу територію, а мешканцям громади потрібно доносити ті переваги, які передбачає для них та чи інша інвестиція. При цьому необхідно знівелювати так звану домінантну складову, а зробити так, щоб всі галузі, сфери життя громади були збалансованими.

         Таким чином, як зазначила експертка Проєкту “Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України”, GIZ  Наталія Бойко, -  “Ми намагалися сформувати “Дерево цілей“, визначити пріорітетні завдання, які потрібно буде вирішити у перспективі. На наступному засіданні Робочої групи, яке відбудеться 14 грудня планується обговорити уже конкретні проєкти, які дадуть можливість залучити кошти не лишень міського бюджету, а й донорів, держави, підприємців, аби вони були ефективно використані для потреб міської громади”.

 


Категорії

Новини

Останні новини

28.11.2022
Майже 1400 переселенців працевлаштовано на Львівщині з наданням працедавцям компенсації

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.