Їх руки зігрівають наших захисників на передовій.


23.11.2022
ПОШИРИТИ


   Матеріал для маскувальних сіток, нитки та робочі руки потребують волонтерки - працівниці Червоноградська публічна бібліотека.
   «Пройшов майже місяць, як ми відновили в’язання теплих шкарпеток для наших славних захисників. Звітуємо про перші сто пар, які в різні способи відправлялись і ще будемо відправляти на фронт. І знову кличемо до нашої волонтерської групи інших небайдужих, бо хто, як не ми, українці, допоможе, зігріє, закриє від ворога» - написали волонтерки на сторінці книгозбірні.
   Відтак, якщо ви маєте можливість, час і бажання допомогти, долучайтесь до волонтерської спільноти Червоноградської публічної бібліотеки. Матеріали можна приносити в книгозбірню за адресою вул. Бандери, 11.
Тел.: (03249) 3-19-05

Категорії

Новини

Останні новини

28.11.2022
Майже 1400 переселенців працевлаштовано на Львівщині з наданням працедавцям компенсації

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.