Коротко про нараду міського голови з керівниками державних установ та комунальних служб.


23.11.2022
ПОШИРИТИ   За минулий тиждень у стаціонарному відділенні Червоноградської центральної міської лікарні проліковано 278 піцієнтів, на трамвпункт звернулось 84 людини, шпиталізвано 4 осіб, які отримали травми кримінального характеру. За словами головного лікаря Ігоря Грондзаля, тепловий режим в лікарні збережений, відключень електропостачання в лікарні за тиждень не було.

   Кількість звернень до сімейних лікарів, зокрема педіатрів, дещо збільшилась. А от випадків захворювання на ковід зафіксовано лише 2. Про це на нараді повідомила заступниця директора ЦПМСД Любов Витвицька.


   За минулий тиждень до працівників КП «Червонограджитлокомунсервіс» надійшло 943 звернення, найбільше - з приводу проблем теплопостачання та ремонту каналізаційних мереж.

   Через відключення електропостачання, майже всі котельні, окрім РГК №1, зупиняються - повідомив на нараді директор КП «Червоноградтеплокомуненерго» Степан Дмуховський. Відтак, через зупинку котелень відбувається заповітрення системи центрального опалення. Аби отримати тепло в помешкання, комунальники разом з мешканцями повинні розповітрювати мережі в будинках після кожної зупинки РГК.

 

   «Львівобленерго» працюватиме над покращенням електропостачання в Острові, Сільці, Волсвині та Червонограді.

   Компанія збільшуватиме січення кабелів до будинків на більшу потужність, а також споруджуватиме додаткові лінії та трансформаторні станції для розвантаження існуючих ліній. Про це повідомив перший заступник міського голови Дмитро Балко.