Запрошення до участі у публічному обговоренні


29.11.2022
ПОШИРИТИ

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у публічному обговоренні проєкту Положення про прозорість та підзвітність місцевих органів влади при безоплатному розприділенні земельних ділянок у Червоноградській міській раді.

Обговорення відбудеться 1 грудня 2022 року, о 16.00 в Urban Бібліотеці, за адресою Грушевського, 2.

До участі запрошуються представники/-ці органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, виконавчих органів влади, громадські активісти та зацікавлені громадяни. Питання, що пропонуються до обговорення:

1. Коротка презентація діючих регулювань та практик на загальнодержавному та місцевому рівнях щодо реалізації права на безоплатне отримання земельних ділянок;

2. Презентація проєкту Положення про прозорість та підзвітність місцевих органів влади при безоплатному розприділенні земельних ділянок у Червоноградській міській раді;

3. Пропозиції щодо інформування громадян про особливості безоплатного виділення земельних ділянок різного цільового призначення. Ключовою ціллю публічного обговорення є донесення до громади пропозицій та шляхів вирішення проблемних питань, що в свою чергу підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє мешканцям безпосередньо впливати на політику громади.