У Червоноградській центральній міській лікарні розпочалась оцінка доброчесності, яку проводить Deloitte за підтримки EUACI.


23.03.2023
ПОШИРИТИ

В рамках оцінки 21 березня відбувся ряд робочих зустрічей зокрема, з Червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головним лікарем ЧЦМЛ Ігорем Гронзалем та профільними працівниками.

Експертна група оцінюватиме якість послуг, які надає медичний заклад, комунікацію, етичні аспекти, корпоративне управління та фінансову складову.

"Оцінка доброчесності комунальних підприємств - важлива частина діяльності Програми в місті, особливо коли йдеться про такі критичні підприємства, як лікарні. Цей процес сприятиме підвищенню ефективності, якості послуг та оптимізації процесів у Центральній міській лікарні" - зауважив старший консультант з доброго врядування EUACI Тарас Хавунка

Довідково. «Делойт» – це глобальна мережа компаній, що об'єднує близько 415 000 висококласних фахівців у понад 150 країнах світу, які забезпечують надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування, а також супутні послуги клієнтам державного і приватного секторів.