Де можна придбати новорічну ялинку ?


16.12.2022
ПОШИРИТИ


            Згідно з рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради дано дозвіл на реалізацію новорічних ялинок на території м. Червонограда:

   КП Червоноградський ринок;

   ТзОВ “Форсаж “ (Нова Шахтарська)         

   Червоноградському міському відділу поліції ГУ НП у Львівській області, Червоноградському міському відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, Червоноградському міському відділу ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, управлінню житлово-комунального господарства необхідно забезпечити контроль за виконанням рішення.

   Адміністраціям КП Червоноградський ринок , ТзОВ “Форсаж “ слід облаштувати торгові майданчики в межах територій ринків для реалізації новорічних ялинок з дотриманням вимог чинного законодавства України.


Категорії

Новини

Останні новини

24.03.2023
Повідомлення про аукціон

Відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2021р. № 572 виконавчий комітет Червоноградської міської ради інформує, що 18.04.2023 року відбудеться конкурс шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro. Продажі:

23.03.2023
У Червоноградській центральній міській лікарні розпочалась оцінка доброчесності, яку проводить Deloitte за підтримки EUACI.

В рамках оцінки 21 березня відбувся ряд робочих зустрічей зокрема, з Червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головним лікарем ЧЦМЛ Ігорем Гронзалем та профільними працівниками.

23.03.2023
Війна забирає найкращих…

20 березня під час виконання бойового завдання поблизу села Новокалинове на Донеччині загинув Герой Волобуєв Сергій Анатолійович, 1981 року народження.