Дружба загартована війною.


23.01.2023
ПОШИРИТИ


???????????????????? Червоноградських рятувальників та латвійських пожежників з міста Валмієра поєднують давні приятельські стосунки. З початком повномасштабного вторгнення ця дружба й підтримка стала ще міцнішою, адже завдяки доброму другу Дзінтарсу Робулісу наші пожежники та військові отримали важливі гуманітарні вантажі.
???????????????????? Спальники, каремати, комплекти термобілизни, пожежне спорядження - все це було придбано завдяки благодійникам громади Валмієра. А нещодавно КП "Червоноградводоканал" отримал від латвійських благодійників генератор потужністю 50кВт, який працівники підприємства використовуватимуть на каналізаційних та насосних підстанціях під час тривалої відсутності електропостачання.
???????????????????? На знак вдячності за допомогу Червоноградські рятувальники Олексій Скрібенець та Роман Кіс разом із заступником міського голови Volodymyr Koval відвідали благодійників у місті Валмієра та вручили міському голові Jānis Baiks відзнаку «Благодійник громади», а Dzintars Robulis медаль «Волонтер України».
Дякуємо нашим латвійським друзям за допомогу й підтримку у такий складний для України час!
Приєднані файли