Через кібератаки, яких зазнали інтернет-провайдери, можливі проблеми з доступом до сервісів ПрАТ «Львівобленерго»


01.02.2023
ПОШИРИТИ


Натомість сервіси прийому показників «Львівобленерго», у тому числі Персональний кабінет, а також сайт компанії відновили свою роботу у звичному режимі.
???? Однак можливі труднощі з доступом до сервісів в інтернет-провайдерів, які також цими днями зазнали кібератаки. А також можуть виникнути труднощі з сайтами чи особистими кабінетами постачальників електроенергії.
???? Тому якщо Ви не можете скористатись сервісами «Львівобленерго», спробуйте зайти на сторінку Персонального кабінету з допомогою іншого провайдера: наприклад, через мобільний інтернет або з персонального комп’ютера з дому чи офісу, або ж спробуйте скористатись послугою дещо пізніше.
Відзначимо, що прийом показів електролічильників за січень триває до 3 лютого включно ????

Категорії

Новини

Останні новини

23.03.2023
У Червоноградській центральній міській лікарні розпочалась оцінка доброчесності, яку проводить Deloitte за підтримки EUACI.

В рамках оцінки 21 березня відбувся ряд робочих зустрічей зокрема, з Червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головним лікарем ЧЦМЛ Ігорем Гронзалем та профільними працівниками.

23.03.2023
Війна забирає найкращих…

20 березня під час виконання бойового завдання поблизу села Новокалинове на Донеччині загинув Герой Волобуєв Сергій Анатолійович, 1981 року народження.

23.03.2023
Інституційний аудит – крок до розвитку якісного закладу освіти

У нинішніх умовах освіта, як і всі сфери життя, зазнала сильних змін. Спочатку пандемія, а далі повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, змусили шукати оперативні рішення щодо вирішення питання організації навчання дітей, створення безпечного освітнього простору, шляхи здобуття освіти українськими дітьми, які перебувають за кордоном, забезпечення рівного доступу до якісної освіти.