Модульні будиночки для внутрішньо переміщених осіб.


01.02.2023
ПОШИРИТИ


Перші будинки модульного містечка, в якому мешкатимуть внутрішньо переміщені особи вже прибули у Соснівку. Містечко розташують поблизу Соснівської міської лікарні.

   Проєкт вдалося реалізувати за підтримки компанії Green Planet Energy, а профінансовано проектом «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», який реалізує GIZ Ukraine.

      У вівторок перші 2 модульні будинки уже були доставлені у Соснівку, 4 надійдуть найближчим часом. Таким чином буде облаштоване мінімістечко для розташування внутрішньо переміщених осіб.

   Як повідомив перший заступник міського голови Дмитро Балко, розроблена комплексна схема розміщення тимчасових споруд для розміщення ВПО, яка передбачає встановлення 50 контейнерів. Містечко складатиметься з будиночків для проживання, сантехнічних приміщень і блоків для харчування.

   У кожному будиночку є вікна, жалюзі, встановлені 4 односпальних ліжка, в наявності обігрівачі і постіль. Усе це надали донори. Відтак, за словами Дмитра Балка, місто розгляне питання про облаштування будинків іншими необхідними речами і предметами, які знадобляться для потреб внутрішньо переміщених осіб.


Категорії

Новини

Останні новини

24.03.2023
Повідомлення про аукціон

Відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2021р. № 572 виконавчий комітет Червоноградської міської ради інформує, що 18.04.2023 року відбудеться конкурс шляхом проведення публічних торгів (аукціону) в електронній торговій системі Prozorro. Продажі:

23.03.2023
У Червоноградській центральній міській лікарні розпочалась оцінка доброчесності, яку проводить Deloitte за підтримки EUACI.

В рамках оцінки 21 березня відбувся ряд робочих зустрічей зокрема, з Червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головним лікарем ЧЦМЛ Ігорем Гронзалем та профільними працівниками.

23.03.2023
Війна забирає найкращих…

20 березня під час виконання бойового завдання поблизу села Новокалинове на Донеччині загинув Герой Волобуєв Сергій Анатолійович, 1981 року народження.