Коротко про вівторкову нараду:


14.03.2023
ПОШИРИТИ

▪️ Впродовж минулого тижня червоноградські рятувальники 4 рази виїжджали на гасіння пожежі. Як зауважують працівники ДСНС, на жаль, з початком весни активізувались палії сухої трави.

▪️ З понеділка, 13 березня, Червоноградська гімназія №4 перейшла на очну форму навчання – укриття для школярів облаштували у приміщеннях Палацу Потоцьких.
▪️ Минулого тижня надійшли бюджетні кошти на виплату заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля». Як повідомив помічник генерального директора підприємства Володимир Вовк, працівникам промислово-виробничої групи виплачено 78% зарплати за лютий, невиробничому персоналу – 40%.
▪️ В зв’язку з проведенням місячника благоустрою та відповідно до розпорядження міського голови Андрія Залівського, підприємства, організації, установи та суб’єкти господарювання, які розміщені на території Червоноградської громади, мають провести прибирання і благоустрій власних та закріплених територій.


Категорії

Новини

Останні новини

23.03.2023
У Червоноградській центральній міській лікарні розпочалась оцінка доброчесності, яку проводить Deloitte за підтримки EUACI.

В рамках оцінки 21 березня відбувся ряд робочих зустрічей зокрема, з Червоноградським міським головою Андрієм Залівським, головним лікарем ЧЦМЛ Ігорем Гронзалем та профільними працівниками.

23.03.2023
Війна забирає найкращих…

20 березня під час виконання бойового завдання поблизу села Новокалинове на Донеччині загинув Герой Волобуєв Сергій Анатолійович, 1981 року народження.

23.03.2023
Інституційний аудит – крок до розвитку якісного закладу освіти

У нинішніх умовах освіта, як і всі сфери життя, зазнала сильних змін. Спочатку пандемія, а далі повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, змусили шукати оперативні рішення щодо вирішення питання організації навчання дітей, створення безпечного освітнього простору, шляхи здобуття освіти українськими дітьми, які перебувають за кордоном, забезпечення рівного доступу до якісної освіти.