Проєкти рішень виконавчого комітету

Про корегування тарифу на виробництво теплової енергії та послуги централізованого опалення для потреб адміністративно - логістичного комплексу, що знаходиться за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1 на опалювальний сезон 2022 - 2023 рр. із структурою


проєкт опубліковано 30.01.2023

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

В И К О Н А В Ч И Й    К О М I Т Е Т

                                                                                                                       Р I  Ш Е Н Н Я

 

                                                              _______________                            м. Червоноград                                       ______

 

 

Про  корегування   тарифу  на  виробництво

теплової енергії та послуги централізованого

опалення   для   потреб    адміністративно   -

логістичного    комплексу,   що   знаходиться

за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1

 на  опалювальний   сезон  2022 - 2023 рр.  із

 структурою

 

 

               Керуючись ст. 28, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законами України «Про житлово - комунальні послуги» та   «Про теплопостачання», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», Порядком розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженим Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 12.09.2018 № 239  «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання», Порядком інформування  споживачiв про намір змiни цiн/тарифiв на комунальнi послуги з обґрунтуванням такої необхiдностi», затвердженим Наказом Мiнiстерства регiонального розвитку, будiвництва та житлово - комунального господарства України вiд 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування  споживачiв про намір змiни цiн/тарифiв на комунальнi послуги з обґрунтуванням такої необхiдностi», а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення,  враховуючи звернення ТзОВ «Верде-Інвест» вiд  20.01.2023  № 20-01/23-1  про корегування тарифу   на виробництво теплової енергiї та послуги централізованого опалення для потреб адміністративно - логістичного  комплексу,   що    знаходиться  за   адресою:   м. Червоноград,   вул. Коперніка,1    на    опалювальний  сезон 2022 – 2023 рр. із структурою, виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради

 

 

ВИРIШИВ:

 

  1. Провести коригування тарифу на виробництво теплової енергії та послуги централізованого опалення для потреб адміністративно - логістичного комплексу, що знаходиться за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1, що встановлений   рішенням   виконавчого   комітету  Червоноградської   міської  ради  від 27.09.2022 р. № 142 «Про  встановлення   тарифу   на   виробництво теплової  енергiї  та  послуги централізованого опалення  із структурою для потреб адміністративно-логістичного  комплексу, що знаходиться за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1  на опалювальний  сезон 2022 - 2023 р.р.».

 

  1. Затвердити зміни до рішення виконавчого комітету  Червоноградської   міської  ради  від 27.09.2022 р. № 142 «Про  встановлення   тарифу   на   виробництво теплової  енергiї  та  послуги централізованого опалення  із структурою для потреб адміністра- тивно-логістичного  комплексу, що знаходиться за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1  на опалювальний  сезон 2022 - 2023 р.р.», що додаються.

 

  1. На виконання ст.10   Закону   України    «Про   житлово - комунальнi   послуги» ТзОВ  «Верде-інвест» у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифів на послугу з виробництва теплової енергії та послуги централізованого опалення у дію, повідомляє про це споживачів, з посиланням на дане рішення.

 

  1. Це рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його оприлюднення на офіційному вебсайті Червоноградської міської ради.

 

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

Мiський голова                                                                      Андрій    ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Не розглянуто
Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли
РIШЕННЯ-Верде_Iнвест-корегування_тарифiв на 2022-2023роки---варіант 2.doc