Розпорядження міського голови

Про призначення відповідальних осіб за технічний стан та безпечну експлуатацію систем газопостачання у виконавчому комітеті Червоноградської міської ради 

 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Червоноградського міського голови

 

 

 

 

 

18.11.2022

                        м.Червоноград

258-р

 

 

 

 

 

 

 

 

Про призначення відповідальних осіб

 за технічний стан та безпечну експлуатацію систем газопостачання у виконавчому комітеті Червоноградської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 Керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР з метою забезпечення технічного стану та безпечної експлуатації газового обладнання у адміністративних будівлях виконавчого комітету Червоноградської міської ради:

 

  1. Призначити відповідальною за обслуговування  газового котла у приміщенні адмінбудинку виконавчого комітету Червоноградської міської ради за адресою: вул. Центральна, 48, с. Межиріччя, Червоноградського району,  Лабіж Мирославу Степанівну - оператора котельні на рідкому газоподібному паливі.  (посвідчення №10/070-22 від 03.10.2022 року)
  2. Призначити відповідальною за обслуговування  газового котла приміщенні адмінбудинку виконавчого комітету Червоноградської міської ради за адресою: у присілок Солтиси 757, с. Сілець, Червоноградського району, Демковича Романа Васильовича – оператора котелень по обслуговуванню водогрійних і парових котлів із теплопродуктивністю до 3 Гкал/год (посвідчення № 6649 від 10.10.2013 року)
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Тимчишина Г.Р.

 

 

 

 

 

Міський голова 

(підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ 

 

Приєднані файли
№258-р від 18.11.2022.doc